Recenzje
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów) (404)
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (260) medyczne.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki (378) .

Wyszukaj stronę        

Programy kosztorysowe


Programy do kosztorysowania

Programy do kosztorysowania
Oprogramowanie, które polecamy istnieje na rynku już od jakiegoś czsu. Wydawca zadbał, aby dostarczane przez niego programy spełniały oczekiwania pracowników budowlanych. Wyjątkowo zwracamy uwagę na kompleksowy pakiet oprogramowania pod nazwą System Athena. W skład pakietu wchodzi wiele programów potrzebnych przedsiębiorstwom ogólnobudowlanym i specjalistycznym. Dla przykładu Norma PRO to powszechnie znany i ceniony program kosztorysowy. Dzięki ATHProject wczytasz skonstruowane kosztorysy do MS Projecta. Viking zapewni pomoc w oszacowaniu Wartości Kosztorysowej Inwestycji. To tylko niektóre z obszernej oferty Systemu Athena. Zapraszamy do naszego sklepu.
http://www.pakietkosztorysanta.programy-kosztorysowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia z programu Norma

Szkolenia z programu Norma
Decydując się na zakup programu kosztorysowego Norma PRO, warto też od razu zapisać się na kurs kosztorysowania w tym programie. Szkolenie da nam okazję poznanie programu i nauczenia się jego obsługi, która wcale nie jest prosta. Program oferuje możliwości dodawania pozycji kosztorysowych, szczegółowej edycji robocizny, materiału i sprzętu oraz regulowania parametrów narzutów. Tego wszystkiego można się dowiedzieć na dwóch dniach podstawowych szkolenie norma. Ponadto jest możliwość uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym – wykładzie na temat kosztorysowania oraz w dniu dla zaawansowanych. KOMAKO to firma, która organizuje takie szkolenia, jak również zajmuje się dystrybucją programów z serii Norma.
http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Norma Expert

Norma Expert
Norma Expert to program kosztorysowy dla wymagających osób, które oczekują oprogramowania wygodnego w obsłudze i o dużych możliwościach. Norma Expert służy do przygotowywania kosztorysów budowlanych w różnych kalkulacjach np. szczegółowej i uproszczonej. Na stronie programydokosztorysowania.com.pl można poznać szczegółową ofertę na zakup tego programu, a także przeczytać o cenach szkoleń z obsługi programów kosztorysowych Norma.
http://programydokosztorysowania.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Norma PRO

Norma PRO
Norma PRO niezależnie od tego, że powstała już ponad 10 lat temu wciąż cieszy się ogromną popularnością, stanowiąc bardzo popularny program do kosztorysów. Codziennie wykorzystywany w setkach firm budowlanych i inwestycyjnych służy do jak najdokładniejszego określenia kosztów budów i inwestycji w celach czy to kontrolnych czy ofertowych. Norma PRO jest oferowana przez firmę KOMAKO wraz ze szkoleniami z jej obslugi. Szczegóły na stronie http://programy-do-kosztorysowania.pl
http://programy-do-kosztorysowania.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008