Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        

Blogi


Europoseł

Europoseł
Rok 2009, w którym otrzymałem mandat na Posła do Parlamentu Europejskiego spowodował, że stałem się częścią polityki. ,,Wystartowałem” z 9 miejsca listy Platformy Obywatelskiej i uzyskałem wynik, który przerósł moje oczekiwania. Zostałem posłem do Parlamentu Europejskiego.
http://www.bogdanmarcinkiewicz.info
Zgłoś nie działający link/spam

Biżuteria ręcznie robiona

Biżuteria ręcznie robiona
Blog, na którym prezentuję swoje projekty biżuterii hand made pod pseudonimem artystycznym sylwia_art. Na blogu można znaleźć zarówno kolczyki, bransoletki, naszyjniki jaki całe komplety. Wszystkie są wykonane ręcznie, starannie. Tworzę w taki sposób aby biżuteria ta była niepowtarzalna i wyjątkowa.
http://hand-made.moneyport.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Filozofia

Filozofia
Blog o kulturze miłości i ezoteryce Blog o kulturze miłości i ezoteryce. Psychologia i filozofia miłości w ujęciu ezoterycznym oraz inne tematy : kultura, sztuka, muzyka, reklama, Web design . - Serwis Blog w Wirtualna Polska S.A. Cytat z bloga - Nasze interaktywne forum dyskusyjne o dźwięku porusza dużą grupę kwestii związanych z materią muzyczną i dziedzinami zbliżonymi tematycznie. Kompozycja dźwięku to gałąź twórczości najbliższa ludzkiemu sercu. Nieustannie wzrusza i budzi aplauz swoją heterogeniczną strukturą. Na przestrzeni dziejów ukształtowało się wiele schematów i stylów pracy, aranżacji dźwięku. Jeśli uważasz że warto dowiedzieć się więcej to zachęcam do debaty na moim forum... czytaj dalej ...
http://katkaras.bloog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kulturystyka w praktyce

Kulturystyka w praktyce
Na stronie przeczytasz o praktycznym podejściu do kulturystyki a także o filozofii bycia wielkim. Blog prezentuje rzeczowe porady i wskazówki na temat kulturystyki. Najbardziej istotne zagadnienia o jakie poznasz to: budowa masy mięśniowej, diety, filozofia bycia wielkim, klatka piersiowa, psychologia kulturystyki, spalanie tłuszczu, suplementacja oraz trening. Warto wspomnieć, że porady dzielą się na 3 kategorie: początkujący, średnio-zaawansowany a także zaawansowany.
http://kulturystyka.lighton.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008